Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.
Odporúčajte tyto stránky:
 

Hotel Artemis / ubytovanie Praha 8 Vítajte

Hotel Praha 8 Artemis
Ubytovnanie v Prahe
Hotel Artemis skupiny Olympik sa nachádza v pokojnom prostredí mestskej časti Prahy 8. Priamu dostupnosť do centra hosťom zabezpečí metro trasa B, stanica Invalidovna (cca 300m od hotela), ďalej tiež električkové spojenie linkou č. 24, č. 8 opätovne zo stanice Invalidovna (cca 300m od hotela).

Hotel Artemis ubytovanie
Izby hotela Artemis sú moderne zariadené a vybavené. Vo vybavení sa nachádza televízor so satelitným príjmom, rádio, trezor, minibar, telefón s priamou voľbou a pripojením na internet. Príslušenstvo izieb tvorí kúpeľňa s vaňou a toaletou. Izby sú vybavené moderným protipožiarnym systémom a klimatizáciou. Všetky izby v hoteli sú nefajčiarske.

Praha Hotel Artemis služby
Medzi ostatné služby hotela Artemis patrí pranie bielizne pre hostí, nepretržite strážené parkovanie, požičovňa áut, hotelové taxi, obchod s spomienkovými predmetmi, kvety, business štúdio, internet, izbový servis, zmenáreň, sekretárske služby, doručovacie služby, rezervácie leteniek a cestovných lístkov, prekladateľské, tlmočnícke a sprievodcovské služby, organizácie okružných jázd a výletov a exkurzií, rezervácia vstupeniek na športové a kultúrne akcie, rezervácie športových zariadení a služieb (fitness, bazén, sauna, masáže) sprostredkovanie non stop lekárskej služby (anglicky), transfer peňazí (Western Union ).

Voľný čas
Casino Happy Day, ktoré sa nachádza v hoteli pozýva do jedinečného sveta hier, ktorý sa otvoril v hoteli. V kasíne Happy Day sú hostia v rukách profesionálov. Vyberať hostia môžu z Americkej rulety, Black Jacku, Karibského pokeru, multiroulettu a širokú ponuku VHP s možnosťou vysokých výhier. Otvorené je denne nonstop.

V blízkosti hotelov môžete tiež navštíviť divadlo pod Palmovkou alebo hudobné divadlo v Karlíne, ďalej hvezdáreň Ďáblice, múzeum hlavného mesta Prahy. Podrobné informácie sa hostia sa dozvedia na recepcii kde veľmi radi vyhovejú každému želaniu.
Hotel Praha 8 Artemis - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Praha 8 Artemis - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Praha 8 Artemis - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Praha 8 Artemis - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Praha 8 Artemis - hotel má reštauráciuHotel Praha 8 Artemis - hotel má vináreňHotel Praha 8 Artemis - možnosť pripojenia na internetHotel Praha 8 Artemis - k dispozícii letná terasaHotel Praha 8 Artemis - k dispozícii kavareňHotel Praha 8 Artemis - akceptuje creditné karty VISAHotel Praha 8 Artemis - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Praha 8 Artemis - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Praha 8 Artemis - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Praha 8 Artemis - Iybz sú vybavené televízoromHotel Praha 8 Artemis - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Praha 8 Artemis - Izby s vlastnou toaletouHotel Praha 8 Artemis - v izbach je telefon